אבטחת מידע וניהול סיכונים

הגנת PROOFPOINT הפתרון היעיל ביותר לאבטחת סייבר עם תאימות להגנה על אנשים בכל ערוץ אפשרי. כולל דוא"ל, רשת, ענן ומדיה חברתית.

logo

השותפים שלכם לדרך

אבטחת מידע וניהול סיכונים

נראות של תשתית הארגון לזיהוי אנומליות ברשת (VISUALIZATIONׂ)

התגוננות ומניעת כניסה של גורמים מזיקים (PREVENTION)

מענה אבטחה לניהול, כניסה וזיהוי משתמשים בארגון (NAC) ׁ

ניהול נתונים ותעדוף מידע במצב של תקיפה (DATA MANAGEMENT)

הגנת PROOFPOINT הפתרון היעיל ביותר לאבטחת סייבר עם תאימות להגנה על אנשים בכל ערוץ אפשרי. כולל דוא"ל, רשת, ענן ומדיה חברתית.

s

ממשק פשוט להצגת אירועים ואיומים, פריסת תשתית הגנה אופטימלית, ניתוח אירועים והסקת מסקנות מבוססות מערכת.

שלושת עקרונות אלה נמצאים בלב ליבה של חברת סינופיה והם מנחים אותנו בבחירת הכלים הנכונים עבור קהל לקוחותינו. היכולת שלנו בתחום אבטחת המידע וניהול הסיכונים היא להוביל את הארגונים למצב שבו הם מיישמים כלים בעלי עלות תועלת מקסימלית המשמשים אותם בניתוח וניהול נכון של איומי הארגון, דבר אשר מסייע להם לקבל החלטות נכונות בנוגע למתודולוגיית אבטחת מידע של הארגון.

אבטחת מידע בסינופיה

הגנה על מיילים

הגנה מפני דואר אלקטרוני זדוני היא מושג רחב הכולל טכניקות רבות הבנויות סביב שמירה על תקשורת דיגיטלית בתוך ארגונים. הדבר כולל...

גלישה בטוחה

הגלישה באינטרנט הפכה להיות חלק בלתי נפרד מיום העבודה והיא משמשת אותנו ליותר מהעשייה היומיומית השוטפת. בכל רגע ובלחיצה אחת...

לומדה ומודעות

במהלך השנה האחרונה, הגדילו פושעי הסייבר את כמות המתקפות שלהם, כאשר יותר מ-90% מהתקפות מתבצעות דרך האימייל, בהתמקדות...

EDR- הגנת נ.קצה

לא ניתן למנוע התקפות ממוקדות ואיומים מתמשכים מתקדמים באמצעות פתרונות אנטי-וירוס בלבד, מה שהופך את הגנת נקודות הקצה למרכיב הכרחי...

בקרת גישה לרשת

פתרונות בקרת גישה לרשת, הידועים גם בשם NAC ((network access control, תומכים בנראות של הרשת וניהול גישה באמצעות אכיפת מדיניות במכשירים ומשתמשים ברשתות ארגוניות...

FIREWALL - חומת אש

חומות אש הן קו ההגנה הראשון באבטחת רשת כבר למעלה מ 25 שנה. הם מייצרים מחסום בין רשתות פנימיות מאובטחות ומבוקרות שניתן לסמוך עליהן ובין רשתות חיצוניות, כמו האינטרנט...

ניטור התנהגות רשת

ארגונים רבים משקיעים על מערכות אבטחה פיזית וניטור של בני אנוש המסתובבים ואו המבקרים ואו העובדים אך בכל הקשור לניטור אחר המשתמשים בנכסים הדיגיטליים הינו בא לידי ביטוי באופן..

SINOPIA - ניסיון מצטבר של עשרות שנות IT בארגון שלכם.

PROOFPOINT - סוגרת כל פירצה

פתרון קל, יעיל ופשוט ליישום, לפתרון אתגרי אבטחת הגורם האנושי

√ לימוד התגוננות מפני מתקפות סייבר דרך מבחנים, אימונים ומשחקים אינטראקטיביים. ​

√ קיימת במגוון שפות​.

√ ניתן לענות על האימון/מבחן מכל מכשיר​.

√ עצירה של 99% מההתקפות המבוססות על התקשרות​

אבטחת מידע בארגונים

אבטחת מידע הינה הגדרה רחבה, המתייחסת להגנה על נתונים מפני גישה בלתי מורשית, חשיפה, דליפה שימוש, שינוי או הרס תוך הקפדה על פרטיות. נתונים יכולים להיות כל דבר, החל ממידע אישי וקניין רוחני וכלה בניתוח שוק והמידע הרגיש והמסחרי של החברה. אבטחת מידע נמצאת במוקד תשומת הלב של כל הארגונים והעסקים, בעקבות מתקפות הסייבר אשר גדלים באופן משמעותי בתקופה האחרונה.

בעבר אבטחת מידע התמקדה במה שמכונה "אבטחה היקפית", כלומר מניעת גישה חיצונית לרשת באמצעות טכנולוגיות שונות, לדוגמא: חומת אש. היום, המצב השתנה, פשעי הסייבר מתמקדים באנשי החברה במקום במערכות או תשתיות מחשוב, ולכן חברות מבינות שאבטחה היקפית כבר לא מספיקה. מתובנה זו ובזכות התפתחותה של הטכנולוגיה נוצרו פתרונות אשר מתמקדים בנכס הכי חשוב
של הארגון – האנשים שלה.

אבטחת מידע בארגון וההון האנושי

כמו כן, חשוב שאתם כארגון תחנכו ותלמדו את עובדי החברה שעשויים להיות מוסחים וטרודים במהלך היום – לא להתפתות ולבצע לחיצה אחת יותר מדי, שעשויה לגרום לנזק חסר תקדים עבור הארגון. כמו כן, תעלו את המודעות בחברה בנושא הסייבר דרך מבחנים, הרצאות,  אימונים אינטראקטיביים ורק דרך למידה תצליחו לשנות את התנהגות המשתמשים במידה והם ירגישו שהם עומדים מול מתקפת סייבר.

כמובן שישנם פתרונות חדשים אשר באים להגן על נתוני הארגון, החל מפתרונות תוכנה לטכנולוגיות חומרה, כשהמטרה היא ברורה – להבטיח את המידע בכדי למנוע את האיומים הפוטנציאלים שיכולים להתעורר.

אבטחת מידע באמצעות הגנה על הדואר האלקטרוני

על פי ה- Verizon DBIR משנת 2020, 94% מכלל ההפרות מכוונות לאנשים. התוקפים "רודפים" אחרי העובדים בארגון כיוון שמדובר ביעדים קלים יותר באמצעותם ניתן לחדור למערכת בהשוואה לפגיעות טכניות. הם שולחים דוא"ל מדומיינים מהימנים וכאשר העובד פותח את המייל הוא בעצם מאפשר את כניסתם.

הפתרון של חברת Proofpoint עוזר למנוע מהתוקפים את שלוח דוא"ל המשתמש בדומיינים מהימנים.
בנוסף קיימים עוד מספר יתרונות לשימוש

1. בזכות פתרון אבטחת מידע זה, ניתן לגלות את האנשים הכי מותקפים בארגון (VAP)  בזכות מדד התקפות ייחודי.

2. ניתן לעצור את האיום לפני שהוא מגיע לתיבת דואר נכנס ולהפוך לאירוע.

3. ניתן לבצע תחקור לאירוע ואת מה שדיוק יש  לתקן

4. פתרון אוטומטי לחלוטין

עקרונות אבטחת המידע בסינופיה טכנולוגיות

העקרונות המנחים אותנו בחברת סינופיה בעולמות אבטחת מידע תוך הסתכלות מקיפה על מרחב האיומים ברשת, הינם:

 1. Visualization – יכולת הצגת אירועים הנגרמים כתוצאה מאיום על הנכסים הדיגיטליים של הארגון בממשק פשוט וקל לפיענוח.
 2. פריסת תשתית אופטימלית – שמטרתה להגן ולמנוע כניסה של גורמים מזיקים למרחב מערכות המידע בשילוב ניהול סיכונים אופטימליים עבור הארגון.
 3. ניתוח אירועים והסקת מסקנות – המבוססות על מערכות Big Data ו- AI בכדי לצמצם את יכולת הפיענוח האנושית לצורך צמצום זמן תגובה ואכיפה מידית של אירועים מאיימים על
 4. מתודולוגיית אבטחת המידע בחברת סינופיה הינה:
 5. הגנה על משתמש הבודד מפני איומים על ידי סינון תוכן – Email security.
 6. הדרכת המשאב האנושי – Awareness .
 7. גלישה בטוחה – Web isolation.
 8. בקרת כניסה לרשת – Nac.
 9. ניהול משתמשים ברשת – User Network.
 10. ניטור התנהגות משתמש ברשת – User behavior.
 11. פריסה של חומת אש ברמת תשתיות ליבה, כלומר ניטור פנים ארגוני ובקרה על המידע מחוץ לארגון פנימה ומארגון החוצה.

הלקוחות שלנו - לא נגענו

כחברה מובילה בתחום ה IT ואבטחת המידע , חברת סינופיה מביאה מניסיונה את הידע והמקצועיות ויחד עם מחלקת המחשוב של מכללת עזריאלי ממקסמים את היכולות הטכנולוגיות עם ראיה רב שנתית תוך שמירה על המסגרת התקציבית .אנו רואים בחברת סינופיה יותר משותפה עסקית. לאורך שנות עבודתנו המשותפת התחושה היא שסינופיה היא חלק מהDNA , חברה אכפתית המקדמת טכנולוגית את הלקוח עם ראיה רחבה ושרות לא מתפשר.
יאיר נווה
סמנכ"ל מערכות ומידע ומחשוב
..כאשר יצאנו לדרך לא הבנו עד כמה משמעותית המילה שותפות.כיום, בפרספקטיבה של 7 שנים אני יכול לומר בפה מלא שחברת סינופיה היא שותפה מלאה לדרך, דרך בה עברנו שינויים מבניים רבים וצלחנו יחד איומי אבטחת מידע. אנו רואים בחברת סינופיה ועובדיה כחלק בלתי נפרד מעובדי הקבוצה הן במעורבות, באחריות והן במניפת הידע העצומה שגורמת לנו להתרכז בדבר העיקרי והוא גידול וצמיחה של מרכז העסקים של החברה.
זיו לאוב
סמנכ"ל טכנולוגיה, קבוצת גוליבר
סינופיה – זה לא עוד ספק !!!!סינופיה שותף אמיתי כנה מקצועי והוגן , כמה טוב שנפגשו דרכנו.התחלנו עבודה משותפת עם סינופיה לפני כ-6 שנים בערך ועם הזמן הפכה החברה לחלק בלתי נפרד מהארגון שלנו. אנחנו מקבלים מהם שירות בתחום האחסון הגיבוי , שרתים וירטואליים ורשת מחשוב כללי.צוות העובדים בסינופיה פשוט נהדרים בהובלה מקצועית אדריכל הרשת אייל זקסומנצח על כל התזמורת איציק שמאי הכהן – שנלחם עבורי ודורש את הטוב ביותר
עידן אהרוני חברת קראטוס
מערכות מידע
סינופיה חברת בוטיק לניהול ותפעול מערך ה IT מקצה לקצה. כאשר אתה מנהל מערך IT גדול ומורכב, חשוב לקחת לצידך שותפים נאמנים מהשמות המובילים במשק המייצרים שיתוף פעולה מלא ורצוף באופן יומיומי בכל הקשור לעבודה השוטפת, שמירה על רציפות וגיבוי המידע והן ברמת המניעה ואכיפה בתחום האבטחה.לאחר שנים רבות של עבודה משותפת אני יכול להגיד בביטחון שהעבודה עם סינופיה מקצועית, הוגנת, מורידה לי מהראש את כל ניהול התחום.
ארז אריאב
מנהל מערכות מידע ביג

דברו איתנו

גלילה לראש העמוד