logo

השותפים שלכם לדרך

הבטחת מידע בארגון

זמינות המידע – עד כמה המידע שריד ונגיש לחברה.

תקינות המידע – מתקשר לכל מתודולוגיית עותקי המשנה, שמתחילה בין עולמות האוטומציה לבין עולמות האחסון והגיבוי.

יכולת התאוששות מאסון –  על הקמת אתר DR במקרה של אסון טבע, כשל לוגי/פיזי או בכל מצב חירום אחר.

עקרון הבטחת המידע בחברת סינופיה מתחיל כבר בשכבות הנמוכות של מחזור חיי המידע, החל במתודולוגיית שרידות ויתירות מערכי המחשוב דרך ערוצי תקשורת זמינים בכל מצב חירום וממשיך לעבר מנגנוני אחסון המשלבים בתוכם את תחילת מחזור עותקי המשנה עד לניהול נקודות הזמן בעולמות הגיבוי, BCP והתאוששות מאסון. בזכות מתודולוגיית Sinopia Five סייענו ללקוחותינו להתאושש מכשלים פיזיים/לוגיים, אסונות ומצב חירום עם נזק מזערי עד כמה שניתן ביחס לאיום – גם ברמה הכלכלית וגם ברמת המידע.

אמצעים להבטחת מידע בארגון

גיבוי נתונים

שרתי גיבוי מחוץ למתחם העסק מועילים לשחזור נתונים מכיוון שהם מספקים כמויות אחסון אדירות במחירים נומינליים במיוחד כאשר משווים את הטרחה שהיא חוסכת במקרה של אסון מידע...

המשכיות עסקית

סינופיה מאפשרת לארגונים לבסס תכנית המשכיות עסקית המותאמת לצרכיהם, תוך שימת דגש על מרחב השיקולים העסקיים והתקציביים, הבאים לידי ביטוי במבחן חשיבות היישום העסקי אל מול הסיכון...

התאוששות מאסון

תוכניות התאוששות מאסון והאמצעים המונעים שהם כוללים חיוניים לעצירת אסונות מלכתחילה. ארגונים לא תמיד יכולים להימנע מאסונות, אך הגדרת תוכנית מסייעת למזער את הנזק ולהביא ל...

SINOPIA - ניסיון מצטבר של עשרות שנות IT בארגון שלכם.

למה zerto ?

כי ZERTO הוא פתרון האבטחה האולטימטיבי

פתרון המבטח אתכם בשעת תקלה או קריסה של שרתים

ומאפשר לכם גיבוי, התאוששות, המשכיות עסקית,

מעבר קל בין שירותים ומשאיר אתכם בטוחים

DR - אתר חלופי בעת משבר

יתרונות תכנית התאוששות מאסון

פתרון המבטח אתכם בשעת תקלה או קריסה של שרתים ומאפשרת לכם גיבוי, התאוששות ושמירה על המשכיות עסקית ולעבור בקלות בין שירותים ולהיות מבוטחים

מניעת אסון המשכיות עסקית במהלך אסון והתאוששות מאסון​.

צמצום זמן "החלמה" ועיכובים קריטיים אפשריים בפעילות העסק​.

שיפור אבטחה.

פעילות סדירה במקרים של כשלים פיזיים או לוגיים​.

מהי הבטחת מידע בסינופיה

בעצם הבטחת מידע בחברת סינופיה היא יישום ומוכנות של רציפות המידע לשרידות הנתונים והכנה לתכנית התאוששות מאסון אשר לא מכבידה על כוח האדם והתקציב הקיים של הארגון וכל זה בצורה הפשוטה ביותר.  בזכות מתודולוגיית Sinopia Five סייענו ללקוחותינו להתאושש מכשלים פיזיים/לוגיים, אסונות או מכל מצב חירום עם נזק מזערי עד כמה שניתן ביחס לאיום. 

בנוסף, לקוחותינו לא נדרשו להוציא סכומי כסף החורגים מהתקציב השנתי או לרכוש מערכות נוספות על פני מערכות קיימות וכל זה בזכות ניהול נכון של ממשקי האחסון והגיבוי הקיימים בשילוב הידע של צוות המומחים שלנו גרם לכך שעותקי המשנה יהיו בצמידות לאירועים הנ"ל. 

לכן, קיימת ביכולתנו האפשרות בזכות הניסיון שצברנו במשך השנים להביא לידי ביטוי בכל ארגון את היכולת ליישם כל תכנית הבטחת מידע על פני תשתית ארגונית עם ניהול אחיד ופשוט.

אסטרטגיות ותהליכים להבטחת מידע

בעידן בו עלינו להיות זמינים ונגישים למרכזי המידע של הארגון גם במקרים של כשלים פיזיים, לוגיים, אסונות או בכל מצב חירום אחר, תחילה חשוב שנבטיח בכלל כי המידע יהיה שריד ונגיש לנו בכל זמן ומקום. 

לכן, חשוב ליצור אסטרטגיה ולהביא אותה לכדי תכנית שתהיה מורכבת מנהלים ותהליכים שעל הארגון לנקוט במהלך אסון ואחריו, כך המידע יהיה מובטח ונגיש לכל המשתמשים בכל מצב, זמן ומקום. 

כל תכנית המשכיות עסקית צריכה לכלול תכנית התאוששות מאסון המתעדת את הטקטיקות המתוכננות של ארגון לאחר שהוא נקלע למצב חירום. כמו כן, יצוין כיצד ישוחזרו השירותים והפונקציות הקריטיות של הארגון במקום חלופי. חשוב שלכל תכנית כזו תהיה גם תכנית מגירה המתעדת אילו פעולות יש לבצע אם הארגון לא יכול לפעול במקום המשבר או במקום חלופי. 

המשכיות עסקית היא יותר מסתם תכנית או גיבוי, מדובר בחשיבה על הארגון ממקום גבוה יותר, שעיקרו צריך להיות מופנה לניהול מחזור חיי המידע. היכולות.

סינופיה – השותפים שלכם לדרך

הידע והניסיון הרב של חברת סינופיה מאפשרים לנו לעשות בדיוק את הדבר הזה, להסתכל בצורה רחבה ומוקפדת על תהליך ניהול מחזור חיי המידע ללא נקודות כשל בממשקים בין השכבות הפיזיות והלוגיות של תשתיות הליבה בארגון. ויותר מזה, אנו יודעים במקרה של השבתה להביא את הארגון למצב של עבודה סדירה באמצעות מבנה נכון של עותקי המשנה בשילוב מערכות האחסון והגיבוי.

הלקוחות שלנו - לא נגענו

כחברה מובילה בתחום ה IT ואבטחת המידע , חברת סינופיה מביאה מניסיונה את הידע והמקצועיות ויחד עם מחלקת המחשוב של מכללת עזריאלי ממקסמים את היכולות הטכנולוגיות עם ראיה רב שנתית תוך שמירה על המסגרת התקציבית .אנו רואים בחברת סינופיה יותר משותפה עסקית. לאורך שנות עבודתנו המשותפת התחושה היא שסינופיה היא חלק מהDNA , חברה אכפתית המקדמת טכנולוגית את הלקוח עם ראיה רחבה ושרות לא מתפשר.
יאיר נווה
סמנכ"ל מערכות ומידע ומחשוב
..כאשר יצאנו לדרך לא הבנו עד כמה משמעותית המילה שותפות.כיום, בפרספקטיבה של 7 שנים אני יכול לומר בפה מלא שחברת סינופיה היא שותפה מלאה לדרך, דרך בה עברנו שינויים מבניים רבים וצלחנו יחד איומי אבטחת מידע. אנו רואים בחברת סינופיה ועובדיה כחלק בלתי נפרד מעובדי הקבוצה הן במעורבות, באחריות והן במניפת הידע העצומה שגורמת לנו להתרכז בדבר העיקרי והוא גידול וצמיחה של מרכז העסקים של החברה.
זיו לאוב
סמנכ"ל טכנולוגיה, קבוצת גוליבר
סינופיה – זה לא עוד ספק !!!!סינופיה שותף אמיתי כנה מקצועי והוגן , כמה טוב שנפגשו דרכנו.התחלנו עבודה משותפת עם סינופיה לפני כ-6 שנים בערך ועם הזמן הפכה החברה לחלק בלתי נפרד מהארגון שלנו. אנחנו מקבלים מהם שירות בתחום האחסון הגיבוי , שרתים וירטואליים ורשת מחשוב כללי.צוות העובדים בסינופיה פשוט נהדרים בהובלה מקצועית אדריכל הרשת אייל זקסומנצח על כל התזמורת איציק שמאי הכהן – שנלחם עבורי ודורש את הטוב ביותר
עידן אהרוני חברת קראטוס
מערכות מידע
סינופיה חברת בוטיק לניהול ותפעול מערך ה IT מקצה לקצה. כאשר אתה מנהל מערך IT גדול ומורכב, חשוב לקחת לצידך שותפים נאמנים מהשמות המובילים במשק המייצרים שיתוף פעולה מלא ורצוף באופן יומיומי בכל הקשור לעבודה השוטפת, שמירה על רציפות וגיבוי המידע והן ברמת המניעה ואכיפה בתחום האבטחה.לאחר שנים רבות של עבודה משותפת אני יכול להגיד בביטחון שהעבודה עם סינופיה מקצועית, הוגנת, מורידה לי מהראש את כל ניהול התחום
ארז אריאב
מנהל מערכות מידע ביג

דברו איתנו

גלילה לראש העמוד