שדרוג תשתיות ליבה ארגונית

שמירה על נכסי המידע הארגוני, זמינות חסרת פשרות, יכולת התרחבות וגידול וגמישות בביצוע שינויים בהתאם להחלטות העסקיות.

logo

השותפים שלך לדרך

שדרוג תשתיות ליבה ארגוניות

שדרוג ליבת תשתית ה- IT הארגונית שתשמש כפלטפורמה להרצת היישומים העסקיים של הארגון, הכוללים:

  • תשתית מחשוב
  • תשתית תקשורת–WiFi, Campus ו-Branch
  • תשתית אחסון
  • תשתית גיבוי והמשכיות עסקית

שמירה על נכסי המידע הארגוני, זמינות חסרת פשרות, יכולת התרחבות וגידול וגמישות בביצוע שינויים בהתאם להחלטות העסקיות

בזכות הידע העמוק הקיים בחברת סינופיה מזה שנים יש לנו את היכולת לבנות מגוון פתרונות עבור תכנית שדרוג תשתיות ליבה,לדוגמא: תשתיות אחסון מבוססות תוכנה, פלטפורמת HCI , מערכות אחסון High End וכו'.

חברת סינופיה הינה מרכז ידע בעולם תשתיות הליבה, לאנשים שלנו יש את הידע, הניסיון והיכולת לבוא וללמוד את המצב הקיים ולהתאים אותו ליעדים העסקיים של הארגון. וכל זה בשילוב והבנה של עולמות תשתיות המחשוב עם עולמות אבטחה והבטחת המידע תוך שימוש בעקרונות המנחים אותנו המתבססים על מתודולוגיית Sinopia Five (המורכבת מלימוד, ניתוח, תכנון, יישום ניהול ובקרה) ובכך להצעיד כל ארגון אל עבר ההצלחה שלו.

פתרונות מחשוב

שרתים

מרחב הפעילות של סינופיה טכנולוגיות כולל היצע רחב של שירותים ופתרונות, אשר כולם נבדקו בקפידה טרם בחירה

וירטואליזציה

מרחב הפעילות של סינופיה טכנולוגיות כולל היצע רחב של שירותים ופתרונות, אשר כולם נבדקו בקפידה טרם בחירה

advance networking

רשת תקשורת שבנויה ומותאמת לארגונכם פירושה יעילות משופרת, עלייה בפריון, פחות לחץ וירידה משמעותית בהשבתה.

אחסון מידע

קיימת חשיבות רבה בהבנת הערך העסקי של נתוני העסק והאם הם קריטיים להגדרת אסטרטגיית האחסון. נדרש לגבש מדיניות

עולם תשתיות הליבה

עולם תשתיות הליבה מכיל בתוכו את כל רכיבי המחשוב המאפשרים למשתמשים את היכולת לגשת אל מרכזי הנתונים ונכסי הדיגיטל של הארגון.

עולם תשתיות ליבה מתבסס על מספר שכבות:

  1. שכבת הבסיס – שהיא בעצם עולם השרתים אשר מספקים את תשתיות המחשוב עבור האפליקציות. עולם זה בנוי מחומרה, כרי שרתים ומעליהם קיימת שכבת הווירטואליזציה המהווים יחדיו תשתית מחשוב לאפליקציות.
  2. שכבת התקשורתמחד הן בעלות תפקיד מרכזי בחיבור בין המשתמשים לבין תשתית המחשוב הארגוני ומאידך שכבת התקשורת מהווה תשתית תקשורת בתוך תשתיות הליבה, כלומר שרתי הארגון.
  3. שכבת האחסוןהינה מחסן ראשי בעלת חשיבות גבוהה מכיוון שהיא מאגדת בתוכה את כל המידע הארגוני של הארגון. לשכבה זו שני תפקידים מרכזיים: הראשון, שמירת המידע הקיים לצורך קריאה ותשאול. השני, יכולת כתיבה וצבירה של מידע חדש אשר מתקבל באופן שוטף בארגון.

בראיית העולם שלנו, שכבות אלה (בסיס, תקשורת ואחסון), מהוות את הבסיס לבניית תשתיות ליבה טובות ונכונות. האמנם השכבות הן נפרדות אחת מהשנייה, אך מבחינתנו הן צריכות להיות קיימות בכל ארגון כשכבה אחת שקופה אשר מקיימת בתוכה סנכרון מלא, דבר אשר יאפשר לכל ארגון לנהל את תשתיות הליבה בצורה גמישה, ללא בעיות שרידות או ביצועים ובמקסימום רציפות ללא נקודות כשל.

אנו רואים בתשתיות ליבה אשר בנויות בצורה מדויקת וטובה ערך מהותי, שיכול לסייע לארגונים להשיג את מטרותיו העסקיות. לכן, כשניגשים לבנות תכנית של שדרוג תשתיות ליבה בארגון, חשוב לקחת אנשי מקצוע שמגיעים עם ארגז כלים רחב, המכיל בתוכו ידע נרחב על כל אחת מהשכבות כי רק כך הם יוכלו לתרגם את יעדיו ומטרותיו העסקיים של הארגון לכדי תכנית תשתיות ליבה מיטביות תוך שימוש בציוד קיים באופן מיטבי.

בעינינו, ראייה הוליסטית עמוקה בכל אחת מהשכבות המרכיבות את עולם תשתיות הליבה תעזור להבין באופן ברור יותר את המצב הקיים בארגון, ללמוד את האתגרים וכמובן לספק פתרון אשר יהווה תשתית ליבה שרידה, יציבה וגמישה.

SINOPIA - ניסיון מצטבר של עשרות שנות IT בארגון שלכם.

logo

Hyper Converged Infrastructure

תשתית אחודה לארגונים מרובי ממשקים

תשתית אחודה או Hyper Converged Infrastructure היא מערכת מחשוב כוללת, המאחדת בתוך יחידה אחת: שרת ומערכת אחסון. מערכות אלו מובנות מראש לעבודה על וירטואליזציה הווה אומר שרתים וירטואליים.היתרונות כוללים TCO  נמוך יותר, ביצועים מוגברים ופרודוקטיביות רבה יותר בקרב צוותי ה- IT.

הלקוחות שלנו - לא נגענו

כחברה מובילה בתחום ה IT ואבטחת המידע , חברת סינופיה מביאה מניסיונה את הידע והמקצועיות ויחד עם מחלקת המחשוב של מכללת עזריאלי ממקסמים את היכולות הטכנולוגיות עם ראיה רב שנתית תוך שמירה על המסגרת התקציבית .אנו רואים בחברת סינופיה יותר משותפה עסקית. לאורך שנות עבודתנו המשותפת התחושה היא שסינופיה היא חלק מהDNA , חברה אכפתית המקדמת טכנולוגית את הלקוח עם ראיה רחבה ושרות לא מתפשר.
יאיר נווה
סמנכ"ל מערכות ומידע ומחשוב
..כאשר יצאנו לדרך לא הבנו עד כמה משמעותית המילה שותפות.כיום, בפרספקטיבה של 7 שנים אני יכול לומר בפה מלא שחברת סינופיה היא שותפה מלאה לדרך, דרך בה עברנו שינויים מבניים רבים וצלחנו יחד איומי אבטחת מידע. אנו רואים בחברת סינופיה ועובדיה כחלק בלתי נפרד מעובדי הקבוצה הן במעורבות, באחריות והן במניפת הידע העצומה שגורמת לנו להתרכז בדבר העיקרי והוא גידול וצמיחה של מרכז העסקים של החברה.
זיו לאוב
סמנכ"ל טכנולוגיה, קבוצת גוליבר
סינופיה – זה לא עוד ספק !!!!סינופיה שותף אמיתי כנה מקצועי והוגן , כמה טוב שנפגשו דרכנו.התחלנו עבודה משותפת עם סינופיה לפני כ-6 שנים בערך ועם הזמן הפכה החברה לחלק בלתי נפרד מהארגון שלנו. אנחנו מקבלים מהם שירות בתחום האחסון הגיבוי , שרתים וירטואליים ורשת מחשוב כללי.צוות העובדים בסינופיה פשוט נהדרים בהובלה מקצועית אדריכל הרשת אייל זקסומנצח על כל התזמורת איציק שמאי הכהן – שנלחם עבורי ודורש את הטוב ביותר
עידן אהרוני חברת קראטוס
מערכות מידע
סינופיה חברת בוטיק לניהול ותפעול מערך ה IT מקצה לקצה. כאשר אתה מנהל מערך IT גדול ומורכב, חשוב לקחת לצידך שותפים נאמנים מהשמות המובילים במשק המייצרים שיתוף פעולה מלא ורצוף באופן יומיומי בכל הקשור לעבודה השוטפת, שמירה על רציפות וגיבוי המידע והן ברמת המניעה ואכיפה בתחום האבטחה.לאחר שנים רבות של עבודה משותפת אני יכול להגיד בביטחון שהעבודה עם סינופיה מקצועית, הוגנת, מורידה לי מהראש את כל ניהול התחום
ארז אריאב
מנהל מערכות מידע ביג

דברו איתנו

גלילה לראש העמוד