שירותי IT מנוהלים לעסקים

שירותי IT לעסקים

שירותי מומחה

למה סינופיה בשירותי IT?

החשיבות של שירותי IT איכותיים אל מול האיומים העכשויים

בזירה העסקית בו מערכות וטכנולוגיה שולטים בכל ההיבטים הארגונים, ניהול נכון של זירת ה-IT מקבל משמעות גדולה יותר. השליטה של הטכנולוגיות היא כל כך עצומה עד לרמה שאם יש כשל באחת המערכות הארגון עלול לספוג הפסדים עצומים ובמקרים קיצוניים להיסגר. אבל אם בחרתם בשירותי ה IT של סינופיה אתם מסודרים.

בזכות המתודולוגיה והיכולת של צוות המומחים שלנו שנושמים וחיים את עולם הטכנולוגיות כשני עשורים, אנו יכולים להוביל ארגונים אל עבר המטרות  העסקיות שלהם. הערך המוסף של סינופיה בא לידי ביטוי במספר אופניים:

ניהול נכון של שירותי IT לעסקים

ניהול נכון של זירת ה-IT הוא קריטי ומהווה מפתח לניהול כל המשאבים האחרים. אין ספק, שהאתגר הגדול של ארגונים הוא היכולת להכיל את כל השינויים המהירים בעולם הטכנולוגי ובמקביל לתת מענה לצרכים עסקים תוך ניהול הסיכונים של החברה.

לכן, כשמשהו הוא בעל חשיבות גדולה ועליונה עדיף להשאיר אותו בידיים של מומחים שיש להם את הידע והניסיון הדרוש להצעיד כל ארגון אל עבר ההצלחה שלו ובדיוק למשבצת הזו נכנסת חברת סינופיה.

בזכות המתודולוגיה והיכולת של צוות המומחים שלנו שנושמים וחיים את עולם הטכנולוגיות כשני עשורים, אנו יכולים להוביל ארגונים אל עבר המטרות העסקיות שלהם.

למה סינופיה?

הערך המוסף של סינופיה בא לידי ביטוי במספר אופניים:

התאוששות מאסון – העיקרון המנחה את סינופיה לאורך כל הדרך – המידע צריך להיות זמין ונגיש לחברה בכל זמן ומקום. בזכות גישה זו ובשילוב עם אסטרטגיה ברורה ומוכנה ידענו לסייע ללא מעט מלקוחותינו במקרי חירום או אסון משמעותי.

ניסיון מוכח – אנו קיימים בעולם ה-IT מזה כשני עשורים, ניהלנו עשרות לקוחות מהקטנים ועד לגדולים באמצעות עקרונות שמובילים אותנו עד היום:

  • חסכון תקציבי משמעותי על פני ציר הזמן – כלומר, מיצוי מקסימלי של הציוד שנרכש ומוטמע בארגון.
  • רציפות המידע – זמינות מקסימלית על פני ציר הזמן לאורך שנים.
  • תקינות המידע תוך שימת דגש על מינימום אובדן מידע באמצעות ידע ויישום של ניהול עותקי  המידע של הארגון.

שותפות – אנו רואים ערך מהותי בשותפות בינינו לבין לקוחותינו כשהמטרה שמובילה אותנו – התאמת צרכי הלקוח לעולם הטכנולוגיה באופן של עלות תועלת מקסימלית.

שקט וביטחון לצעוד קדימה – המטרה שלנו היא להצעיד אתכם לעבר השגת המטרות העסקיות שלכם באופן שקט ובביטחון מלא.

ניהול נכון ומבוקר של תקציב ה-IT 

התשתית שלך עם הטאצ' שלנו – זה בפשטות, הסיפור של סינופיה טכנולוגיות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן