שרותי IT מנוהלים

שירותי מומחה בסינופיה

שירותי IT מנוהלים

מחפשים שותף לדרך?

"שירות מנוהל מבחינתי, מתחיל  בכך שאני משוכנע כסמנכ"ל שיש לי  שותף לדרך ולחזון ולא רק ספק ושהאינטרס של החברה שלי הוא גם האינטרס שלו ושל החברה שלו"

מנמ"ר תמורה, מלקוחות סינופיה

מנמ"רים בארגונים, ניצבים כיום בפני דילמות מאתגרות –  החל מגיוס והכשרה של מועמדים אידיאליים ועד לשיתוף מידע. חוץ מזה עליהם לעמוד במטרות הארגון וכך נוצר מעגל קסמים שבו הם עוסקים בטפל ולא במהות כיצד לקדם את הארגון לתועלות עסקיות באמצעות מערכות מידע. זה המקום לדבר על שירות מנוהל של תשתיות המחשוב, המשכיות עסקית ואבטחת מידע אשר יוריד את הנטל מעל גבם של מנמ"רים ויפנה את זמנם להתמודדויות האמתיות של קידום הארגון ברמה האפליקטיבית, נשמע כמו חלום? נכון ?

שירותי IT מנוהלים בארגונים

אז למה בעצם סינופיה

כאשר מדברים על חשיבותם של שירותי IT לעסקים או ארגונים גדולים תמיד טוב לפנות ללקחות שלך ולדבר עם אותם אנשים בתוך הארגון המנהלים את מערכי המחשוב. אז עשינו את זה..

פנינו לעפר כהן, מנמ"ר תמורה, שהיא סוכנות ההסדרים מהגדולות בישראל והפנינו אליו את השאלה הזאת. עופר ענה כמעט מבלי לחשוב פעמיים:

"בראש ובראשונה, זה משחרר אותי מהעיסוק בשוטף ומאפשר לי להתמקד בדברים הנכונים .

כמנמ"ר החברה אני צריך לדאוג שתמורה תעבוד ביום יום באופן שוטף וללא תקלות והשרות המנוהל אכן דואג שכך יהיה.

החלק המרכזי בתפקיד שלי הוא לתת לחברה את האפשרות לעבוד ברמה העסקית, לקדם ולפתח מערכות דיגיטליות, להכין את החברה לעתיד לבוא, לממש את החזון העסקי באמצעות הטכנולוגיה, להענות לאתגרי הרגולציה ועוד…

אם אני הייתי צריך להתעסק ביום יום השוטף שלי במחשב שקרס, בלקוח לא מרוצה, בשרת לא מעודכן הייתי בבעיה ולא הייתי מצליח לקדם את תמורה וכאן בעצם נכנסת סינופיה, היא סוגרת לי את כל הפינה הזו, מדווחת, מעדכנת, מתייעצת בהכל אך מורידה ממני את נטל האחריות.

אגב, סינופיה גם שותפה אמיתית לחלק האסטרטגי כיועצת".

הצורך בשירותי IT מנוהלים

בואו נעשה הקבלה לחיים של כל אחד מאיתנו. נעצור רגע ונחשוב  כמה אנחנו משתמשים ותלויים במכשיר הנייד שלנו ובחווית החיבור שלו לחיים של כל אחד מאיתנו.

כאשר אנחנו רוצים לדבר עם מישהו יש לנו רשימת אנשי קשר ובלחיצת כפתור ניתן להגיע לאדם המבוקש. אפשר לשוחח איתו לשלוח הודעה כתובה, הודעה מוקלטת, דואר אלקטרוני וכו' … יש לנו אפליקציות לשמירת מטלות וניהול סדר יום. אפליקציה לניווט על מנת שלא נטעה בדרך,  אם אנחנו רוצים לחשב יש לנו מחשבון בהישג יד.

כל אפליקציה שהורדנו מתאימה למטרה ספציפית בחיים. לדוגמא: אפליקציית כושר, בשביל לבצע אימונים ביתיים או אם נרשמו למכון כושר אז בטח נרצה להיות מעודכנים ולהוריד אפליקציה של המכון.

עכשיו ניקח את כל זה ונשווה את זה לתהליכים בחברה גדולה. היום כל ארגון זקוק לאנשים, תהליכים פנימיים וכמובן לטכנולוגיה בשביל להתנהל ולנהל את הדברים בצורה הטובה ביותר.

מערכות מידע הם סוג של אמצעי לאיסוף וניתוח נתונים של הארגון אשר מסייעים לו להבין איפה הוא עומד בשוק ולקבל החלטות עסקיות שמשפיעות על ההווה ואיך יראה העתיד.

שירותי IT מנוהלים בסינופיה

העיקרון המנחה את סינופיה לאורך כל הדרך הוא ערך המידע בארגון, השמירה עליו והגיבוי שלו בזמן אסון. בזכות גישה זו ובשילוב עם אסטרטגיה ברורה ומוכנה ידענו לסייע ללא מעט מלקוחותינו במקרי חירום או אסון משמעותי.

התשתית שלך עם הטאצ' שלנו – זה בפשטות, הסיפור של סינופיה טכנולוגיות.

גלילה לראש העמוד