איציק שמאי הכהן

איציק שמאי הכהן

מנכ"ל משותף בסינופה

ניהול data center במיקור חוץ

יתרונות ניהול data center במיקור חוץ

כיום, מיקור חוץ לעסקים, בטח כאשר מדובר בעולמות ה IT נחשב לאחת מהדרכים היעילות והמשתלמות ביותר שבה עסקים יכולים, למעשה, ליהנות מכל העולמות – מצד אחד, לא להתעסק עם העסקת עובדים שכירים נוספים, או, במקרים אחרים – לעסוק ברכישת משאבים ובתחזוקתם המקצועית, ומצד שני, לקבל את כל מה שהם צריכים, בצורה הטובה ביותר. מיקור חוץ נחשב כיום לאחת מהפעולות בעלות ה-ROI הגבוה ביותר הקיים.

על כן –  מרבית הארגונים והחברות בכל סדרי הגודל כבר נמצאים שם או בדרכם למיקור חוץ במגוון תחומים ובטח בכל הקשור לניהול ה DATA CENTER במיקור חוץ.

ניהול  DATA CENTER במיקור חוץ לעסקים

בשנים האחרונות, התפתחות צורות רבות של מיקור חוץ לעסקים וגובשו יותר ויותר דרכים בהם שירותי IT במיקור חוץ לעסקים הופך לחלק מהפעילות האינטגראלית של הארגון.

כיום, הדוגמה הנפוצה ביותר לכך, היא שירותי ה-IT המוצעים לחברות ולארגונים.

שירותים מנוהלים מסוג זה כוללים ניהול מלא ורוחבי של כלל רובדי ה-IT בארגון, החל ברמת המשתמש הבודד, דרך תשתיות הייצור ואבטחת המידע העסקי הנדרש ברמות השונות ועד לטיפול בהמשכיות העסקית, דרך פעולות כמו גיבוי וכד'.

גם ארגונים שאינם "טכנולוגיים" במהותם, מסוגלים שלא להישאר מאחור ולצעוד היישר לתוך המאה הטכנולוגית, המאה ה-21, שבה אנחנו מתפקדים, והיא זו, המכתיבה, במידה ניכרת, את אופי הפעילות שלנו ואת האפשרות האפסית כמעט של היכולת שלנו להישאר מאחור מבחינה טכנולוגית.

מדוע מומלץ לארגון לנהל DATA CENTER במיקור חוץ?

לא להישאר מאחור ולצעוד עם הטכנולוגיה כבר אמרנו … ובנוסף בעולם העסקים כמו בעולם העסקים, לכל דבר יש "מחיר".

לעיתים, המחיר הוא תלוי זמן, במקרים אחרי הוא תלוי כסף, אבל, לכל השקעת משאב שלנו, יש מחיר כלשהו.

ניהול DATA CENTER במיקור חוץ מאפשר לעסק או לארגון להקטין, במידה ניכרת, את השקעת המשאבים שלו בדברים שאינם קשורים ישירות, לפעילויות הליבה שלו ולהוציא אותם החוצה, לטיפולם של אנשים וחברות שזהו תחום התמחותם העיקרי.

בצורה כזו, הארגון משקיע הרבה פחות זמן, מאמץ וכסף לצורך קבלת כל הנדרש לו, בעוד שהתוצאה זהה ובמקרים רבים, אפילו טובה מזו שהארגון היה יכול להשיג אם היה מחליט לעשות זאת בעצמו.

יתרון סינופיה כפתרון לעסקים

סינופיה מספקת מערך תפעולי נרחב לאספקת שירותי מיקור חוץ לארגונים המעוניינים לתחזק את מערך המחשוב באופן מיטבי ולהשקיע את כל המשאבים בהשגת היעדים העסקיים!

גלילה לראש העמוד