מתודולוגית החברה - SINOPIA 5IVE

החברות הגדולות במשק כבר יודעות. יעילות ב IT זה Sinopia 5ive

מתודולוגיית Sinopia 5ive כוללת חמישה שלבים, כאשר כל שלב מתבצע במלואו ומכין את הבסיס לשלב הבא. ביצוע מיטבי של כל שלב, מוסיף ערך וממנף את השלב הבא, עד להשלמת התהליך באופן יעיל, בהתאם למשאבי זמן וכסף שהוגדרו. הערך המוסף ביישום Sinopia 5ive, בא לידי ביטוי בכך שהחיבור של כל רובד  בפתרון מקדם את הארגון לתמונת מצב ברורה יותר  כבר בתחילת התהליך, בלי הפתעות כשמגיעים לתוצר הסופי.

לימוד

לימוד

בסינופיה אנו מאמינים שלימוד סביבת ה- IT של הלקוח היא תנאי מקדים והכרחי לפני שמגיעים למסקנות. לכן, אנו משקיעים מאמץ כדי לחקור את הסביבה הקיימת, מרמת התשתית דרך היישום ועד למשתמש,כדי להכיר את מערכת המידע הנתונה.

ניתוח

ניתוח

בסיום תהליך הלימוד, אנו מבצעים אנליזה שמטרתה לאתר "צווארי בקבוק", כשלים וסיכונים קיימים או פוטנציאליים, ולבסוף מגדירים את התשתית הקיימת שנרצה לשלב כחלק מהפתרון.

תכנון

תכנון

בשלב זה אנו משלבים בין הדרישות העסקיות לבין המסקנות שנאספו בשלב הניתוח, כדי לתכנן את הפתרון המתאים ביותר ללקוח. זאת, תוך התחשבות בשיקולי תקציב, זמינות, פוטנציאל התרחבות עתידית, הבטחת זמינות המידע ואבטחתו. בסופו של דבר, הלקוח מקבל תמונת מצב סופית, אשר תשקף במדויק את הפרויקט בסיומו.

יישום

יישום

מימוש התכניות הופך למעשי. אנו מקימים את סביבת ה- IT לצד המערכת הקיימת ומבצעים מעבר לתשתית החדשה באופן מבוקר ובמינימום הפרעות להתנהלות העסקית בארגון.

ניהול ובקרה

ניהול ובקרה

ניהול ובקרת סביבת ה- IT הנה קריטית לצורך הבטחת רמת השירות הנדרשת מהתשתית. ניתן לבצע את הבקרה גם מרחוק מבלי להעסיק אנשי מקצוע בארגון. בשלב זה, אנו עומדים לרשות הארגון, במתן שירותי ניהול ובקרה שוטפים, על ידי צוות המקצוענים של סינופיה טכנולוגיות.