איציק שמאי הכהן

איציק שמאי הכהן

מנכ"ל משותף בסינופה

ZERTO

אתם יכולים לדמיין עולם בו לא מאבדים מידע כלל?

הגיע הזמן להתחיל לדמיין עולם ללא אובדן נתונים או השבתה.

Zerto תסייע לכם להפוך את העולם הדמיוני למציאותי לחלוטין, שבו כול חברה יכולה לחזור שנייה לפני האסון (מותנה ברוחב פס) ולהשיב את כל המידע שכביכול אבד. אודות לטכנולוגיה החדשנית עליה מתבססת Zerto, אשר מעניקה יכולות דמוי DVR (דימוי של יכולות הקלטה בעולם הוידאו לעולם ה-DATA) להתרחש שוב ולהתחדש מכל נקודת זמן ובכך מגנה על ארגונים מפני תקלות לוגיות וחומרה, טעויות אנוש ואסונות טבע.

במילים אחרות, אינכם צריכים לבזבז זמן יקר על שחזור ידני מגיבויים ומשתמשי הקצה של הארגון לא צריכים להסתפק בעותקים מיושנים של הקבצים שלהם.

בסופו של יום, מדובר בפלטפורמת IT המאגדת בתוכה גיבוי, התאוששות מאסון, ניידות ענן וכל זה בפתרון פשוט, גמיש וניתן להרחבה ללא הגבלה עבור הסביבה וירטואלית, לטובת ההמשכיות העסקית שלך!

יתרונות ZERTO כפתרון להמשכיות עסקית בחברה שלך!

ZERTO – גיבוי ושחזור מאסון בפלטפורמה אחת

הגיע הזמן לחשוב מחדש כיצד מבצעים גיבוי!

לא עוד צילומים, אין יותר קלטות ולא עוד נעילת אחסון. מדובר בפתרון מבוסס פלטפורמת IT Resilience ™ המובילה בתעשייה, תוך התכנסות של פתרונות גיבוי, התאוששות מאסון וענן לפלטפורמה אחת, פשוטה וניתנת להרחבה.
רוצה ללמוד עוד על פלטפורמת חוסן ה- IT של Zerto? צרו איתנו קשר למידע נוסף בטלפון 09-7469982 !

פלטפורמת ה- IT Resilience בנויה על בסיס של הגנת נתונים רציפה – זוהי הליבה של הפעלת החוסן. הפלטפורמה פותחה כך שהיא מכילה בתוכה פתרון קונסולידציה ואוטומציה מובנים.

ניתוח ושליטה בפלטפורמה מספקים נראות מלאה בכל סביבות האתר שלך, כולל סביבות עבודה מרובות העננים, ומעניקים לך את הביטחון שאתה עונה על הצרכים העסקיים של הארגון.

גלילה לראש העמוד