מרחב הפעילות של סינופיה טכנולוגיות כולל היצע רחב של שירותים ופתרונות, אשר כולם נבדקו בקפידה טרם בחירה ובכולם השלמנו בהצלחה הסמכות מקצועיות מהגבוהות ביותר בשוק.

סינופיה טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה את מגוון השירותים והפתרונות הנחוצים להקמה, ניהול והגנהעל התשתית הטכנולוגית של הארגון, מקצה לקצה.זאת, תוך ייעוץ, הכוונה, ביצוע,ניהול ותמיכה שוטפים, בזמינות מקסימלית ובצמידות למטרות תכנית העבודה, כפי שנקבעה במשותף עם הלקוח.

אנו עושים זאת במסגרת Sinopia-5ive, מתודולוגיית 5 השלבים אשר מלווה את הארגון לכל אורך התהליך, החל מבחינה והגדרה של הצרכים והמטרות ועד ניהול התשתית הנבחרת המבוססת על פתרונות של מיטב יצרני הטכנולוגיות בעולם.

השירותים שלנו

סינופיה מציעה מגוון שירותים ייחודיים שמאפשרים לארגון לממש את חזונו העסקי על בסיס מערכת מידע המתאימה במדויק לצרכיו.

null

סקרי סיכונים ורציפות עסקית

בחינה וניתוח סביבת המידע הארגונית בכל שכבות התשתית, לאיתור סיכונים, צווארי בקבוק וחוסר יעילות שעלולים להביא את הארגון לאובדן נכסים והענקת יתרון למתחרים.

null

המשכיות עסקית (BCP)

סינופיה מאפשרת לארגונים לבסס תכנית המשכיות עסקית המותאמת לצרכיהם. זאת, תוך שימת דגש עלמרחב השיקולים העסקיים והתקציביים,הבאים לידי ביטוי במבחן חשיבות היישום העסקי אל מול הסיכון. דהיינו, היכולת להתאושש מאובדן מידע תוך פרק זמן מסוים שהוגדר על ידי הלקוח בהתאם לניהול הסיכונים.
יכולת זו מוכחתבארגונים רבים, אשר משיגים את המטרה של רציפות המידע והמשכיותו בנושאים הקריטיים, בהתאם לניהול הסיכונים שקבע הארגוןומבלי לחרוג מתקציביו השוטפים או כניסה להשקעות לא ישימות.

null

ניהול תשתיות מחשוב (Level 2)

שירות היברידי לניהול ותפעול תשתיות ואבטחת המידע בארגון, אשר מאפשר ללקוחות לקיים בעצמם תפעול שוטף ברמה יומית. ניהול ותפעול ליבת התשתיות ואבטחת המידע נמצא באחריות סינופיה המספקת מענה לכלל רבדי תשתיות המידע – שרתים, תקשורת, אחסון, גיבוי, המשכיות עסקית ואבטחת מידע.

null

מיקור חוץ IT

לסינופיה טכנולוגיות מערך תפעולי לאספקת שירותי מיקור חוץ IT לארגונים המעוניינים לתפעל ולתחזק את תשתיות המידע הארגוניות בצורה מיטבית, על מנת להשקיע את המשאבים בהשגת היעדים העסקיים.

null

העברת דאטה סנטר

מעטפת מלאה של שירותים הנדרשים בהעברת דאטה סנטר לאתר חדש. תכנון תהליך המעבר מקצה לקצה, עד להפעלת היישומים הארגוניים באתר החדש במועד הנדרש ובמינימום הפרעה והשבתה לעבודת הארגון.

null

ליווי מצבי משבר (SOS)

התמחות ייחודית בהתמודדות עם מצבי משבר הגורמים לאובדן מידע, השבתה או שיבוש ברציפות העסקית, כתוצאה מכשל או נזק במערכת המידע הארגונית. לסינופיה ניסיון רב בניהול תהליך היציאה מהמשבר, תוך מזעור הנזקים ככל הניתן ועד לחזרת הארגון לפעילות תקינה.

הפתרונות שלנו

סינופיה טכנולוגיות מציעה מגוון רחב של פתרונות תשתית ואבטחת מידע, אשר מספקים מענה כולל לצורכי הארגון:

null

פתרונות תשתית

שדרוג ליבת תשתית ה- IT הארגונית שתשמש כפלטפורמה להרצת היישומים העסקיים של הארגון, הכוללים:
• תשתית מחשוב
• תשתית תקשורת–WiFi, Campus ו-Branch
• תשתית אחסון
• תשתית גיבוי והמשכיות עסקית
כל זאת, תוך שמירה על נכסי המידע הארגוני, זמינות חסרת פשרות, יכולת התרחבות וגידול וגמישות בביצוע שינויים בהתאם להחלטות העסקיות.

null

פתרונות אבטחת מידע וניהול סיכונים

• נראות של תשתית הארגון, לזיהוי אנומליות ברשת (Visualization )
• התגוננות ומניעת כניסה של גורמים מזיקים ( Prevention)
• מענה אבטחה לניהול כניסה וזיהוי של משתמשים לארגון (NAC)
• ניהול נתונים, כדי לתעדף את המידע על פי מידת הקריטיות שלו לארגון, במצב של תקיפה ( Data Management)