חברת סינופיה טכנולוגיות הינה מרכז מומחיות וידע טכנולוגי, המספק לארגונים מעטפת רחבה של שירותי יעוץ, תכנון, יישום, ניהול, ליווי ותמיכה מקצועית בעולמות ה-IT, מקצה לקצה, עם חשיבה הוליסטית, הכוללת את תחום אבטחת המידע וזמינותו.

סינופיה מתכננת ומיישמת את מתודולוגיית Sinopia 5ive, להתאמה מדויקת של הצרכים  המשתנים בארגון, עם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ממיטב היצרנים  בתחומי התשתית, הגיבוי, אבטחת המידע וסייבר.

בחירה בשותף

בעידן דיגיטלי, מאותגר טכנולוגית, הבחירה בתשתית המתאימה ביותר לצרכים המתפתחים של הארגון,היא משימה מורכבת, ובשוק הדינאמי של היום, זו רק ההתחלה. על כן, בחירה בשותף הטכנולוגי הינה קריטית לקבלת החלטות מדויקות על התמהיל הטכנולוגי הנדרש ולניהול היעיל שלו לאחר הטמעה, לשם קבלת יחס עלות-תועלת גבוה.

עם ניסיון מצטבר של עשרות שנות IT, מקצועני סינופיה טכנולוגיות הינם שותפים מלאים לאתגרים הטכנולוגיים עמם מתמודדת הנהלת הארגון, בין אם זה מנהל מערכות המידע, מנהל אבטחת המידע, מנהל הטכנולוגיות הראשי, המנכ"ל, סמנכ"ל הכספים או השיווק. אנו מבטיחים שקט וזמן איכות לארגון, להתמקד בתחומים הקריטיים לצמיחה העסקית שלו.

התשתית שלך עם הטאצ' שלנו – זה, בפשטות, הסיפור של סינופיה טכנולוגיות.

ומה הסיפור שלך?

הסיפור שלך הוא על ארגון שהבין כי צמיחה עסקית בשוק תחרותי ודינאמי, דורשת הטמעה של תשתית טכנולוגית חדשנית, בהתאמה ליעדים עסקיים. תשתית שנבחרת בחכמה מתוך ההיצע העשיר, לעתים מבלבל, של הטכנולוגיות הקיימות בשוק. תשתית שמנוהלת, מתוחזקת ומעודכנת ביעילות, בהתאם לצרכים המתפתחים ומשתנים של הארגון.

אלו הגורמים שהופכים את סיפור ה-IT הארגוני למאתגר:

  • שטף הנתונים העצום שמייצר כיום כל ארגון מדי אלפית שנייה ודורש התייחסות עסקית וטכנולוגית שוטפת.
  • היצע בלתי נתפס של טכנולוגיות חדשניות שמתוכן צריך לבחור את המתאימות ביותר לצרכים העסקיים של הארגון.
  • מסגרות לו"ז ותקציב מוגדרות ולרוב מוגבלות, ורצון לא לפגוע בהתנהלות השוטפת של הארגון.

לאחר תהליך בחירה נכונה ומדויקת בטכנולוגיה המנצחת,מגיע השלב הלא פחות מאתגר של ניהול, תחזוקה והגנה על התשתית. תהליך האינטגרציה של מערכות Legacy ו-On premise עם טכנולוגיות חדשות, חלקן מבוססות ענן, אשר לא תמיד "מדברות אחת עם השנייה", עשוי לגזול משאבים נוספים.

בתוך כך, בניה של דאטה סנטר מודרני, מעמתת את הארגון, בין היתר, עם שאלת הענן –go/no go, והאם פרטי, ציבורי או היברידי.

נדבך נוסף יוצרים כל אותם איומי סייבר שמתפתחים מדי יום ודורשים מהארגון לעמוד על המשמר ולבחור בפתרונות אבטחת מידע יעילים, כדי שהמידע הקריטי  לשרידותו, לא ייפגע.

מה שלא פשוט – פשוט לא קורה

כחברה קצת אחרת בנוף ה-IT הארגוני, סינופיה טכנולוגיות, אשר הוקמה בשנת 2002, שמה לה למטרה להכיר לעומק את סיפור הלקוח.

כמרכז ידע ומומחיות טכנולוגית מקצועית, המשלב יכולות של מתן שירותי IT ואבטחת מידע, אינטגרציה, יעוץ וניהול פרויקטים מקצה לקצה, אנו מספקים שותפות מלאה בהחלטות, בביצוע ובאחריות.

אנו מבטיחים שקט וזמן להנהלת הארגון, לעסוק במשימות שהן ליבת פעילותו.  לא עוד זמן אבוד על  שדרוגים, עדכונים ופרויקטים רב-מערכתיים, שאינם תואמים את הצרכים האמתיים בשטח, או מבוצעים בצורה לא יעילה וגוזלים משאבים.

אנו מאמינים שמה שלא פשוט – פשוט לא קורה. על כן, אמנת השירות שלנו היא לספק לארגון את הפתרון הטכנולוגי המדויק לצרכיו העסקיים ולתשתית הקיימת, במסגרת זמן ותקציב מוגדרים, תוך מתן יעוץ, שירות ותמיכה שוטפת, תוך נטרול  כל מורכבות. אנו מחויבים לאחריות מלאה על השירות והתוצרים שלנו, ליושרה המקצועית ולאמינות של אנשינו, למעורבות ואכפתיות בכל דרגי החברה, ולשותפות ערכית אמתית.